Slow fashion,  Slow reading

„Slow fashion” – premiera książki

Przyszedł nareszcie ten dzień – dzień premiery „Slow fashion”. To ogromna radość móc przekazać tę książkę w ręce czytelników, koleżanek i kolegów, jak również klientek, które znają SheMore od lat.

Wielu chce poprawy jakości życia. Każdy szuka dla siebie najlepszej ku temu drogi.

Jedną z dróg może być slow fashion. Zapraszam Cię do wspólnej podróży, na której przystankach poznasz, jak wygląda prawdziwy świat projektowania, jakie konsekwencje dla otoczenia niesie konsumpcjonizm oraz jak można żyć i kupować bardziej świadomie.

Oprócz książki czeka na ciebie NIESPODZIANKA – specjalny dodatek między innymi o tym, jak łączyć różne wzory i kolory, jak i o materiałach przyszłości: https://mocmedia.eu/publikacje/slow-fashion/

Przeprowadzę Cię przez ścieżki, na których zrobimy kilka przystanków, by najpierw poczuć czym jest slow i powolna moda.

W kolejnym kroku sięgniemy po wiedzę z zakresu szybkiej mody, łańcuchów dostaw i zrozumienia zależności między projektantem, producentem, dystrybutorem i klientem. Dowiemy się tam kim jest odpowiedzialny konsument. Zajrzymy też do garderoby kapsułowej po wskazówki co i jak nosić na co dzień. Poznamy materiały, które są najczęściej używane do produkcji odzieży.

A następnie przystaniemy przy oknie zwanym rozumienie, które poprowadzi nas do globalnej wioski XXI wieku. Będzie trochę o kulturze, trochę o historii i o zjawisku zwanym „greenwashingiem”.

Po takiej drodze, wejdziemy do świata działań. Przy tym kroku wyjdzie słońce i dowiemy się również jak wdrożyć slow fashion w życie. Idealnym zakończeniem drogi będzie dodatek o oznaczeniach na metkach, o dobrym użytkowaniu odzieży i aplikacjach, które pomogą ci iść dalej.

Zaciekawiła Cię ta podróż?

Zajrzyj koniecznie do wydawnictwa Moc Media po publikację: https://sklep.mocmedia.eu/produkt/slow-fashion/

PS Dziękuję z całego serca Sylwii Chrabałowskiej, która jest głową i szyją całego wydawnictwa Moc Media (prywatnie dodam, że i Aniołem😊), jak i całemu zespołowi za tak piękną publikację. Współpraca z Wami była czystą przyjemnością!

PS2 Czytelnikom zaś życzę przyjemnej lektury!  😊

Monika Szymor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *