Slow reading

Rewolucja – tomik poezji – patronat SheMore

„Ubranie jest właściwe człowiekowi, maskuje go i odsłania, zakrywa go i odkrywa, broni i chroni” Yves Saint Laurent

Wyobraźnia, działanie z pasji, kreatywność czy niezwykła intuicja potrafią obnażać człowieka, ale i maskować. Bycie oryginalnym, innym może stać się krokiem do sukcesu albo upadku.

 

Każdy ma prawo do bycia soba
www.sklep.mocmedia.eu/produkt/rewolucja

Wyjątkowy, niezwykle wrażliwy i zdolny autor cytatu, Yves Saint Laurent, zmagał się za życia z depresją. Piął się po drabinie sławy, odkrywał sztukę pełną seksapilu, zdobył pieniądze i zyskał szacunek wielu.  Mimo to sława stała się dla niego ciężarem.

Jak często osoby cierpiące na depresję, z wysoką wrażliwością nie są w stanie sobie poradzić z otoczeniem i stają się niewolnikami życia, w izolacji, lęku i niepewności? Często skrywają swoje cierpienie pod płaszczykiem uśmiechu i zewnętrznego zadowolenia. W głębi duszy cierpią.

Skala cierpienia jest ogromna. Na świecie sięga około 320 milionów osób, w tym ponad 50 milionów Europejczyków. Depresja nie wybiera kobiet czy mężczyzn, pielęgniarek czy nauczycieli, dyrektorów czy kierowniczek, przedsiębiorczyń czy projektantek mody.

Wyobcowanie, poczucie braku zrozumienia, upadek wartości są obrazem depresji. Wrażliwość osób cierpiących staje się drogą do poszukiwania swojego miejsca na ziemi.

Taką drogę przeszła Autorka tomiku poezji „Rewolucja”, Magdalena Bukowiec, który nakładem wydawnictwa Moc Media ukaże się 23 marca 2021 roku.

SheMore objęła patronem medialnym ten wyjątkowy projekt.

„Każdy ma prawo do bycia sobą!

Tomik poezji „Rewolucja” z jednej strony jest okazją do rozmowy o depresji, a z drugiej narzędziem, które pozwala na dialog wewnętrzny.

„Rewolucja” porusza problem wyobcowania, poczucia braku zrozumienia, upadku wartości, jest obrazem depresji i wychodzenia z niej. Zwraca uwagę na samotność osób bardziej wrażliwych. Pokazuje drogę poszukiwania własnego miejsca na ziemi.

Obrazuje też, jak ważne może okazać się wsparcie ze strony otoczenia. Inność może stać się siłą, wystarczy spojrzeć z odpowiedniej perspektywy. To także swoisty poradnik dla każdego człowieka, mający pokazać, że każdy zasługuje na szacunek i szansę bycia sobą.” [powyższy opis pochodzi od wydawcy]

Publikacja powstała dzięki wsparciu Fundacji Moc Kobiet w ramach programu Widzialne. Dochód wydawnictwa ze sprzedaży tomiku zostanie przeznaczony na kontynuację programu.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *