Bluza Taylor

Prosta bluzka z wyciętym po łuku dołem przedłużonym z tyłu zakończona lamówką.

220.00 PLN KUP TERAZ!

Bluza SheMore Flagship

Żółta bluza z czarnymi wypustkami i kieszeniami. Idealna ze spodniami Flagship. Zestaw nadaje się zarówno do eleganckich, jak i sportowych stylizacji.

220.00 PLN KUP TERAZ!

Reklamacje

1. Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia towarów bez wad.

2. Wobec Kupującego będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego Sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym, w szczególności w przepisach dotyczących  rękojmi za wady rzeczy sprzedanej (art. 556 i następne Kodeksu cywilnego).
3. Kupujący proszony jest o sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze w celu ułatwienia dochodzenia ewentualnych roszczeń od przewoźnika.
4. Kupujący może zgłosić reklamację mailowo (na adres e-mail: shemore@shemore.pl), telefonicznie (pod nr telefonu 607 77 40 77) lub drogą pocztową (na adres Sprzedawcy wskazany w § 1 niniejszego Regulaminu). Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz swoich danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.
5. Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od jej zgłoszenia.

 

Zobacz także regulamin.


WSPARCIE ON-LINE

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby zadać pytania na temat ubrań, którymi jesteś zainteresowana.

GWARANCJA ZWROTU

Wszystkie projekty objęte są gwarancją zwrotu. Wyjątkiem są modele szyte na miarę, czyli specjalne zamówienie.

SZYBKA WYSYŁKA

Wszystkie projekty wysyłamy priorytetowo w ciągu pięciu dni. Wysyłkę modeli szytych na zamówienie ustalamy indywidualnie.

SZYTE W POLSCE

Modele szyjemy w pracowni w Łodzi z dzianin od polskich producentów. Niektóre w składzie mają oryginalną lycrę z UE dającą gwarancję trwałości.