Bluza Taylor

Prosta bluzka z wyciętym po łuku dołem przedłużonym z tyłu zakończona lamówką.

220.00 PLN KUP TERAZ!

Bluza SheMore Flagship

Żółta bluza z czarnymi wypustkami i kieszeniami. Idealna ze spodniami Flagship. Zestaw nadaje się zarówno do eleganckich, jak i sportowych stylizacji.

220.00 PLN KUP TERAZ!

Zwroty

Zwroty

1. Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego może odstąpić od zawartej umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez Kupującego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. W przypadku odstąpienia od umowy w ww. trybie, umowę uważa się za niezawartą.
2. Kupujący będący konsumentem  może odstąpić od umowy, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.

3. Do zachowania terminu, o którym mowa w pkt 1 powyżej, wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia o odstąpieniu przed jego upływem.
4. Sprzedawca prosi o wcześniejszą informację o zwrocie towaru na adres e-mail: shemore@shemore.pl
5. W wypadku odstąpienia od umowy Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dni, w którym odstąpił od umowy. Kupujący zobowiązany jest odesłać zwracany towar na własny koszt. Sprzedawca nie przyjmuje paczek wysłanych na jego koszt oraz paczek wysłanych za pobraniem. Zwracany towar należy dostarczyć na adres Sprzedawcy wskazany w § 1 Regulaminu. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący.
6. Płatności, jakie Sprzedawca uzyskał od Kupującego (w  tym pieniądze za zwrócony towar oraz koszty wysyłki,  jakie Kupujący poniósł w związku z dostarczeniem towaru od Sprzedawcy do Kupującego – z wyjątkiem sytuacji, o której mowa w pkt 7 poniżej) zwracane są Kupującemu w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, jednakże Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem ww. płatności  do chwili otrzymania zwracanego towaru lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący dokonując zapłaty za towar, chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

7. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Kupującego dodatkowych kosztów.
8. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  jego charakteru, cech i funkcjonowania.

9. Zgodnie z art. 38 pkt 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, tj. w szczególności w odniesieniu do towarów będących przedmiotem indywidualnego zamówienia, o którym mowa w § 3 pkt 4.

Zobacz także regulamin.


WSPARCIE ON-LINE

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby zadać pytania na temat ubrań, którymi jesteś zainteresowana.

GWARANCJA ZWROTU

Wszystkie projekty objęte są gwarancją zwrotu. Wyjątkiem są modele szyte na miarę, czyli specjalne zamówienie.

SZYBKA WYSYŁKA

Wszystkie projekty wysyłamy priorytetowo w ciągu pięciu dni. Wysyłkę modeli szytych na zamówienie ustalamy indywidualnie.

SZYTE W POLSCE

Modele szyjemy w pracowni w Łodzi z dzianin od polskich producentów. Niektóre w składzie mają oryginalną lycrę z UE dającą gwarancję trwałości.