Bluza Taylor

Prosta bluzka z wyciętym po łuku dołem przedłużonym z tyłu zakończona lamówką.

220.00 PLN KUP TERAZ!

Bluza SheMore Flagship

Żółta bluza z czarnymi wypustkami i kieszeniami. Idealna ze spodniami Flagship. Zestaw nadaje się zarówno do eleganckich, jak i sportowych stylizacji.

220.00 PLN KUP TERAZ!

O SheMore

SheMore

Wiosną 2012 roku Monika Szymor, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, założyła swoją niezależną markę odzieżową sygnowaną nazwą SheMore, zgrabnym homofonem przypominającym nazwisko projektantki, a jednocześnie podpowiadającym misję samej marki. 

Celem SheMore jest dostarczanie najwyższej jakości ubrań i akcesoriów dla kobiet. Oferowane kolekcje są odpowiedzią na potrzeby klientek, które każdego dnia i bez względu na wiek czy wykonywany zawód, cenią komfort oraz chcą czuć się modne. Kobieta SheMore czerpie radość z wygody oraz detali noszonych ubrań, a także oddaje się przyjemności użytkowania miękkich i delikatnych dla ciała dzianin, które subtelnie podkreślają atuty jej kobiecości.

Transparentność Biznesu

Kolekcje SheMore to doskonała alternatywa do ubrań oferowanych przez duże sieci sklepowe. Nie ma tu anonimowości, jest za to jakość, styl oraz praca zespołowa. Ubrania powstają z polskich dzianin. Wszystkie produkty są dopracowywane w łódzkiej wzorcowni, a nasze zdolne krawcowe szyją “shemorki” w krótkich seriach. Hołdujemy idei slow fashion i wspieramy budowę odpowiedzialnej branży mody.

Jakość i Design

Czuwamy nad wszystkimi etapami powstawania kolekcji SheMore, zaczynając od zaprojektowania sylwetek i wyboru najlepszych dzianin, po odszycie wzoru i przygotowanie gotowych do wysyłki produktów. Projektowane według własnej koncepcji kolekcje marki cechuje minimalizm, funkcjonalność oraz estetyka. SheMore oferuje kobietom pełen wachlarz dzianinowych ubrań na dzień, a niezawodna czerń adoptuje nietuzinkowe fasony na specjalne okazje.

Chociaż wszystkie modele są dostępne w rozmiarze uniwersalnym, SheMore przyjmuje zamówienia na uszycie pożądanego rozmiaru według indywidualnych preferencji klientek.

Mówią o Nas

„Elastyczność, klasa i subtelność form w połączeniu z wysoką jakością materiałów i krojów uszlachetnione niezmiennie indywidualnym stylem marki. Współczesna elegancja, dzięki której można być wciąż bardziej i bardziej…SheMore.”  – Magdalena Lasocińska, Stylistka

„…subtelne i funkcjonalne projekty. Modne kolory i najlepsze materiały, idealne połączenie stylu sportowego z nowoczesnym designem. Marka idealna dla kobiet poszukujących czegoś oryginalnego. Jeśli chcesz poczuć się kobieco i wygodnie, polecam SheMore.” – Ewelina Salwuk-Marko, Redaktor Naczelna Feszyn.com


WSPARCIE ON-LINE

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby zadać pytania na temat ubrań, którymi jesteś zainteresowana.

GWARANCJA ZWROTU

Wszystkie projekty objęte są gwarancją zwrotu. Wyjątkiem są modele szyte na miarę, czyli specjalne zamówienie.

SZYBKA WYSYŁKA

Wszystkie projekty wysyłamy priorytetowo w ciągu pięciu dni. Wysyłkę modeli szytych na zamówienie ustalamy indywidualnie.

SZYTE W POLSCE

Modele szyjemy w pracowni w Łodzi z dzianin od polskich producentów. Niektóre w składzie mają oryginalną lycrę z UE dającą gwarancję trwałości.